Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

Den bezpečnostních a záchranných složek už popáté

RYCHNOVSKO - Policisté oslavili Den policie v Dobrušce  

V letošním roce oslavili policisté rychnovského Územního odboru PČR  Den policie v rámci konání už 5. ročníku "Dne bezpečnostních a záchranných složek IZS", který proběhl v pátek 1. června 2012 opět v Dobrušce.

Atraktivní a v letech minulých hojně navštěvovanou akci si ani letos nenechaly ujít stovky malých i velkých diváků, pro které byl připravený pestrý program. Praktické ukázky jednotlivých složek IZS i všech v součinnosti střídaly kulturní představení. Návštěvníci si také po celý den mohli prohlédnout i statické ukázky moderní a historické techniky, zbraní a dalšího vybavení jednotlivých složek Integrovaného záchranného systému, mezi které patřila i Policie ČR.

Ta návštěvníkům v zastoupení pořádkových i dopravních policistů nabídla prohlídku vozidla Volkswagen Transport, mobilního kontaktního a koordinačního centra pro krizové situace, rychlý vůz dálniční policie Volkswagen Passat R36, vybavený moderní měřicí a záznamovou technikou nebo motocykl Yamaha 600 rovněž s měřicí a záznamovou technikou.
Jistě nejatraktivnější se pak stala pořádková jednotka spolu s psovodem se svými praktickými ukázkami.

Na viděnou v příštím roce !

FOTOGALERIE

Orlický týdeník
Rychnovský deník

por. Mgr. Alena Kacálková
4. června 2012

 

vytisknout  e-mailem