Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

Zpráva o ukončení výstavbyTISKOVÁ ZPRÁVA KRAJSKÉHO ŘEDITELSTVÍ POLICIE KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE
 
Vybudování Kontaktních a koordinačních center v objektech tří služeben Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje v rámci projektu Kontaktní a koordinační centra II - Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje
 
V měsíci březnu 2010 byla ukončena výstavba Kontaktních a koordinačních center v rámci tří služeben Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje. Tyto služebny:
 
- Obvodní oddělení policie Nový Bydžov, ulice Jiráskova 545,
- Obvodní oddělení policie Hradce Králové 1, ulice Gočárova 1653
- Dopravní inspektorát policie Hradec Králové, ulice Mrštíkova 541,
 
byly rekonstruovány v rámci projektu Kontaktní a koordinační centra II – Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje.
 
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie, Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Integrovaného operačního programu – Služby v oblasti bezpečnosti a řešení rizik. 
 
Kontaktní a koordinační centra Policie ČR je rozsáhlý projekt modernizace policejních služeben tak, aby vyhovovaly nejen veřejnosti, ale také aby se policejní služebny staly přirozeným centrem organizace v případě jakýchkoliv vážných a mimořádných událostí nebo živelných katastrof a fungovaly jako klíčový prvek Integrovaného záchranného systému. 
 
Hlavním cílem celého projektu je zajištění podmínek pro nepřetržitou pohotovost, pro příjem ohlášení vzniku mimořádné události, její vyhodnocení a neodkladný zásah v místě mimořádné události a zajištění podmínek pro efektivní koordinaci při vzniku kalamitních situací.
 
Řídící orgán: Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
Zprostředkující subjekt: Odbor strukturálních fondů MV ČR, Centrum pro regionální rozvoj
 
14.6.2010
 

 

vytisknout  e-mailem