Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihomoravský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihomoravského kraje

Způsobil havárii a ujel

HODONÍNSKO: Policisté hledají svědky nebezpečné jízdy. 

Dopravní policisté hledají svědky těchto nehod:

 

  1. V období od 30. dubna do 2. května 2016 v Hodoníně v ulici Sv. Čecha u domu č.p. 7 někdo poškodil zaparkované vozidlo Škoda Octavia. Zatím nezjištěný řidič se zřejmě plně nevěnoval řízení vozidla a při vyjíždění nebo najíždění na parkovací místo narazil do zadního rohu zaparkovaného auta. Bez toho, aniž by věc dále řešil, z místa dopravní nehody odjel.

  2. V úterý 3. května 2016 v 08:20 hodin došlo na silnici mezi obcemi Těmice a Žeravice k ohrožení řidiče Škody Felicie a následné havárii. Neznámý řidič osobního vozidla Ford (zřejmě Focus) stříbrné barvy se zatmavenými skly jel směrem na Těmice. Po projetí pravotočivé zatáčky přejel do protisměru, kde v danou dobu jela Škoda Felicie. Její řidič, aby zabránil střetu, strhnul řízení vpravo a s autem narazil do železného zábradlí silničního propustku. Neznámý řidič mezitím z místa bez stavení pokračoval dál v jízdě.

Policisté uvítají jakékoliv informace a poznatky k popisovaným událostem. Ozvat se nám můžete na telefon 974 633 260 nebo na linku 158.

 

por. Bc. Petr Zámečník, 6. 5. 2016

vytisknout  e-mailem