Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

AKTUALIZACE - Policisté vyšetřují vážnou dopravní nehodu

LIBEREC - Ke střetu osobního vlaku a cyklisty došlo na přejezdu v ulici Za Mlýnem v Liberci. Trať i silnice jsou v současné době uzavřené. 

AKTUALIZACE ze dne 11. září 14:00 hodin

76letý cyklista byl Zdravotnickou záchrannou služubou převezen s těžkým zraněním na trauma centrum Krajské nemocnice v Liberci. Dechová zkouška u strojvedoucího byla negativní. Okolnosti a příčiny vzniku dopravní nehody jsou předmětem dalšícho vyšetřování ze strany policistů Dopravního inspektorátu v Liberci.
Provoz na železniční trati a pozemní komunikaci byl obnoven krátce před 14. hodinou.

por. Bc. Vojtěch Robovský
Oddělení tisku a prevence

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Krátce po půl jedenácté, ve středu 11. září, přijali policisté Integrovaného operačního střediska oznámení o srážce vlaku s cyklistou. K vážné dopravní nehodě došlo u přejezdu v ulici Za Mlýnem v Liberci. V osobním vlaku na pravidelném spoji z Liberce do Tanvaldu cestovalo 28 lidí. Nikdo z cestujícíh nebyl zraněn.
Na místě v současné době zasahují složky Integrovaného záchranného systému. Trať i pozemní komunikace jsou v souvislosti s vyšetřováním příčin a okolností vzniku dopravní nehody uzavřené.

11. září 2019
por. Bc. Vojtěch Robovský
Oddělení tisku a prevence

vytisknout  e-mailem