Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Dvě a půl promile za volantem

ZLÍNSKO: Havárie skončila škodou 440 tisíc korun. 

Dnes krátce po třetí hodině ráno přijal operační důstojník na lince tísňového volání oznámení o pravděpodobné dopravní nehodě ve Zlíně na Příluku. Obdobné oznámení přijal také operační důstojník Městské policie ve Zlíně, a to přímo od účastníka této dopravní nehody, který strážníkům sdělil, že naboural do jiného vozidla.

Dopravní policisté na místě zjistili, že za dopravní nehodou stojí s největší pravděpodobností alkohol. Devětadvacetiletý řidič Toyoty Avensis nadýchal krátce po havárii téměř dvě a půl promile alkoholu. Při jízdě ve směru od centra Zlína na Vizovice na ulici Pančava dostal při jízdě z kopce v zatáčce smyk, přejel do protisměru, kde narazil nejprve do sloupu veřejného osvětlení, poté do stěny prodejny a po nárazu do dveří další prodejny. Nakonec ještě poškodil dopravní značení a svou jízdu ukončil nárazem do dvou zaparkovaných vozidel.

Celková škoda, kterou řidič způsobil, se předběžně vyšplhala na 440 tisíc korun. Veškeré další okolnosti této dopravní nehody prověřují dopravní policisté ve spolupráci s kriminalisty.

13. srpna 2020, por. Bc. Monika Kozumplíková

Odkazy do noveho okna

Havárie Příluky

Havárie Příluky 

Detailní náhled

Havárie Příluky 2

Havárie Příluky 2 

Detailní náhled

Havárie Příluky 3

Havárie Příluky 3 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem