Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Z novostavby zmizelo nářadí

VSETÍNSKO: Během měsíce se ve Velkých Karlovicích staly dva velmi podobné případy odcizení nářadí. 

Ve velkých Karlovicích zmizelo na začátku týdne z novostavby nářadí za více jak sto tisíc korun. Obdobný případ se poblíž stal před měsícem.

Nemilé překvapení čekalo řemeslníky v úterý ráno u novostavby ve Velkých Karlovicích. Na dřevěných dveřích chyběl zámek i petlice. A hlavně z novostavby zmizelo nářadí za více jak sto dvacet tisíc korun.

Podle místního muže zmizelo několik různých elektrických pil, brusek ale také tavná pistole, dvě pneumatické pistole a míchadlo. Zloděj nepohrdl ani dvěma pracovními opasky a boxem s klempířským vybavením. Dále přibral prodlužovací kabely i s bubnem, elektrický rozvaděč a pracovní světlo. Ke krádeži mělo dojít v době od pondělního poledne do úterního rána.

Velmi blízko této krádeži, tedy ve Velkých Karlovicích u místní části Babská, se obdobná událost stala na koci října. Zloděj se vloupal do stavební buňky a odcizil nářadí za padesát tisíc korun.

Policisté nadále zjišťují informace, které by je dovedly k pachateli trestného činu krádež nebo k odcizeným věcem. Žádají také občany, kteří si v daných dobách na tomto místě všimli nějakého podezřelého pohybu osob nebo vozidel, aby podali své svědectví na nejbližší policejní služebně nebo prostřednictvím linky 158.

Odkaz na předcházející případ

5. prosince 2018, por. Bc. Vladislav Malcharczik

vytisknout  e-mailem