Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Vandal zničil auto

VSETÍNSKO: Škoda na poničeném autě jde do desetitisíců. 

Vandal se v pátek pozdě večer ve Valašském Meziříčí vyřádil na osobním vozidle Ford Mondeo. Poničil poškrábáním i rozbitím snad všechny vnější části vozidla, škoda jde do desetitisíců.

V pátek večer zaparkoval své auto na ulici Nábřežní ve Valašském Meziříčí jeho šestatřicetiletý majitel. Když se k autu půl hodiny před půlnocí vracel, ihned si všiml, že jsou na něm ulomená obě vnější zpětná zrcátka. Přivolaní policisté potom zjistili, že poškozených částí na vozidle Ford Mondeo je mnohem víc. Vandal poškrábal všechny části karoserie i se střechou vrypy ve tvaru vlnovek a křížků. To pachateli zřejmě nestačilo a tak ničil kromě zrcátek i světla a skla. Některá skla jen poškrábal, ale v čelním skle dokonce udělal díru. Pozornosti dále neunikly přední mlhovky a kryty zadních světel. Vnitřní vybavení vozidla újmu neutrpělo. Majitel z Valašského Meziříčí odhaduje škodu na osmdesát tisíc korun.

Policisté zahájili úkony trestního řízení ve věci spáchání trestného činu poškození cizí věci. Nadále zjišťují okolnosti tohoto případu a po pachateli pátrají.

 

14. listopadu 2016, por. Bc. Vladislav Malcharczik

vytisknout  e-mailem