Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Skončil v příkopě

VSETÍNSKO: Při střetu osobního auta a skútru byl zraněn motocyklista. 

Dopravní policisté nadále zjišťují okolnosti včerejší dopravní nehody. Na silnici vedoucí k místní části Vsetína Semetín došlo ke střetu osobního auta a muže na skútru. Motocyklista byl převezen se zraněním do nemocnice.

Krátce pře půl třetí odpoledne vyjížděl z vedlejší silnice od skladu technických služeb v místní části Vsetína Bobrky třicetiletý cizinec s vozidlem Honda CR-V. I přes dopravní značku „Dej přednost v jízdě“ vjel do křižovatky s odbočkou ze silnice I/57 na místní část Semetín ve chvíli, kdy zprava přijížděl na skútru Honda 125 WW dvaačtyřicetiletý muž ze Vsetína. Došlo k nárazu přední části vozidla do levé části motorky a k pádu motocyklisty a motorky mimo komunikaci.

Při dopravní nehodě utrpěl motocyklista zranění, které si vyžádalo převoz do nemocnice. Policisté u obou řidičů provedli dechové zkoušky ke zjištění ovlivnění alkoholem, kdy v obou případech ukázal přístroj nulu. Škoda na vozidlech je shodně po čtyřiceti tisících korun. Policisté nadále zjišťují informace k této nehodě.

22. září 2017, por. Bc. Vladislav Malcharczik

Odkazy do noveho okna

vytisknout  e-mailem