Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Povedený nájemník

VSETÍNSKO: Z podnájmu si odnesl televizor. A ani nezaplatil. 

V pátek zadrželi policisté ve Valašském Meziříčí šestadvacetiletého zloděje. V neděli tohoto muže policejní komisař obvinil z trestného činu krádež. Ukradl televizor a mobil.

Již chvíli měli policisté v hledáčku šestadvacetiletého muže z Valašského Meziříčí. Měli na něj spadeno kvůli majetkové trestné činnosti ve Valašském Meziříčí a Vsetíně. Zadrželi jej v pátek ve Valašském Meziříčí. Muž si v druhé polovině loňského října pronajal pokoj u ubytovatelky v obci u Valašského Meziříčí. Po dvou přespáních zmizel i s televizorem, který byl vybavením pokoje, a bez zaplacení noclehu. Ženě tak vznikla škoda za čtyři tisíce korun. Druhý případ se stal letos a to třetí lednový den večer. Byl společně se svým známým sedmatřicetiletým mužem ze Vsetína v restauračním zařízení ve Vsetíně. Potřeboval si zavolat a známý mu telefon půjčil. S telefonem u ucha odešel a odjel pryč. I zde je výše způsobené škody čtyři tisíce korun.

Muž stanul před policejním komisařem. Ten jej o víkendu obvinil z trestného činu krádež. Muž se ke skutkům doznal a dodal, že televizor prodal a telefon dal jeho známý do zastavárny. Jelikož byl mladý muž v minulosti už pro majetkovou trestnou činnost odsouzen, hrozí mu nyní u soudu až tři roky vězení.


14. ledna 2019, por. Bc. Vladislav Malcharczik

vytisknout  e-mailem