Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Pátráme po nemocné ženě- aktualizováno

VSETÍN: Informace k pohřešované volejte na linku 158.  

Od dnešního odpoledne pátráme po ženě jménem Andrea Valentová z Ústí u Vsetína. Devětadvacetiletou Andreu pohřešuje otec už od středečního odpoledne (5. října), kdy mu ve Vsetíně utekla z atua. Jelikož žena už v minulosti několikrát odešla z domu, oznámil otec zmizení dcery až dnes, jelikož doufal, že se vrátí, jako tomu bylo v předešlých případech. Mladá žena je zbavená svéprávnosti a trpí schizofrenií a postraumatickou epilepsií. Je asi 175-178 cm vysoké střední postavy, má krátké plavé blond vlasy. Při chůzi drží tělo hodně dopředu. Má amputovanou pravou nohu od kolene dolů. Zezadu na krku má tetování štíra o velikosti 5 cm. Silně se jí třesou prsty na rukou.

Pohřešovaná by měla mít oblečenou světlou mikinu s pruhovanou kapucí, světle modré rifle a hnědé tenisky. Na krku má pověšený v pouzdře mobilní telefon zn. Nokia, který je však nedostupný. Kdo by pohřešovanou někde spatřil, ať neprodleně informuje Policii České republiky, a to buď na bezplatné lince 158 nebo na kterékoli policejní služebně.

Děkujeme!

7. října 2011, por. Mgr. Lenka Javorková

 

Pohřešovaná žena přišla na policii

Včera v deset hodin večer přišla na vsetínské obvodní oddělení policie pohřešovaná Andrea Valentová, která kolegům sdělila, že celou dobu pobývala v jednom penzionu ve Vsetíně. Vyrozuměli jsme jejího otce, který si svoji dceru odvezl domů.

10. října 2011, por. Mgr. Lenka Javorková

 

 

Andrea ValentováAndrea Valentová

vytisknout  e-mailem