Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Nepříjemné probuzení

VSETÍNSKO: Manželům v době jejich spánku někdo chodil po domě. 

V neděli brzy ráno zjistili manželé z Karolinky, že jim někdo chodí po domě. Někoho vyrušili a viděli jej odbíhat od domu pryč. Policisté po chvíli zadrželi i s věcmi ve Velkých Karlovicích třiatřicetiletého muže. V pondělí odpoledne tohoto muže obvinili z trestných činů porušování domovní svobody a krádež.

Ve čtyři hodiny ráno v neděli v Karolince zbudil ženu hluk v přízemí jejich domu. Vzbudila manžela a ten viděl od jejich domu odbíhat neznámého muže. Zavolali policii.

Policisté z Karolinky prověřili trasu možného odchodu pachatele. V jednom údolí Velkých Karlovic si všimli pohybu. Postava zmizela na nedaleké pile. Policisté se vydali na pronásledování a po honičce mezi štosy dřeva chytili třiatřicetiletého muže.

Při zjišťování okolností pohybu cizího muže v rodinném domě policisté získali informace, že se do domu dostal pachatel přes neuzamčené vedlejší dveře a tutéž trasu užil i při útěku. Z domu se ztratila parfumerie, lihoviny, hotovost z peněženek i pokladnička ve tvaru prasátka. Právě tyto věci policisté objevili u muže zadrženého na pile.

Zadrženého třiatřicetiletého muže z Karlovicka v pondělí odpoledne obvinil policejní komisař z trestných činů porušování domovní svobody a krádež.

19. dubna 2016, por. Bc. Vladislav Malcharczik

vytisknout  e-mailem