Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Nehoda čtyřkolky

VSETÍNSKO: Řidič těžkým zraněním podlehl. 

Na Vsetínsku havarovala čtyřkolka, jednaosmdesátiletý řidič zemřel. Tragédie se stala dnes po poledni na hlavním tahu 1/57 mezi Horní Lidčí a Valašskými Příkazy.
Policisté k havárii vyjeli na základě informace od záchranné služby. Na místě byli první. Hlídce se podařilo těžký stroj nadzvednout a muže vyprostit. Ihned zahájili první pomoc, ve které pokračovali společně s hasiči až do příjezdu záchranné služby. Těžce zraněného muže se však bohužel nepodařilo zachránit. Vážným zraněním na místě podlehl.
Podle dopravních policistů to vypadá tak, že v době, kdy muž jel na čtyřkolce, začalo sněžit. Je možné, že dostal smyk, vyjel mimo cestu a sjel do příkopu, kde se na něj stroj převrátil.
Policisté stále na místě pracují, zjišťují, jak přesně se nehoda stala a jaká je přesná příčina úmrtí starého pána, což nám prozradí až zdravotní pitva. Další hlídky řídí na frekventované silnici provoz. Auta zatím mohou projíždět pouze kyvadlově. Odhadujeme, že doprava bude plně obnovena mezi druhou a třetí hodinou odpoledne.
Jde o první smrtelnou nehodu v tomto roce na teritoriu Územního odboru Vsetín.
 
 
20. ledna 2012, mjr. Ing. Jana Bartíková

vytisknout  e-mailem