Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Připravujeme se na rizikové utkání

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Na sobotní utkání dohlédne více než stovka policistů. 

Více než stovka policistů se připravuje na rizikové fotbalové utkání mezi 1. FC Slovácko Uherské Hradiště a AC Sparta Praha, které začne v sobotu 1. prosince v pět hodin odpoledne na fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti. Našim cílem je zajistit veřejný pořádek po celou sobotu a ochránit zdraví a majetek nejenom návštěvníků utkání, ale i všech občanů našeho města.

Mezi hlavní úkoly policie bude patřit dohled jak na bezproblémový příjezd a příchod fanoušků na stadion, tak i na jejich odjezd. Není vyloučeno, že se na utkání objeví i několik desítek rizikových fanoušků. V průběhu utkání budou policisté veškeré dění monitorovat a v případě jakýchkoliv projevů násilí okamžitě zasáhnou!

Úkolem dopravních policistů bude dohled nad bezpečností a plynulostí silničního provozu v nejbližším okolí. Tímto žádáme všechny návštěvníky uvedeného utkání, kteří do místa jeho konání přijedou auty, aby s nimi parkovali na místech k tomu určených a respektovali dopravní značení.

Do bezpečnostního opatření jsou zahrnuti pořádkoví a dopravní policisté, kriminalisté, psovodi, jízdní policie a členové antikonfliktního týmu. Řady policistů posílí pořádková jednotka ze Zlína a jejich kolegové z Jihomoravského kraje. Pořádek budou zajišťovat i strážníci Městské policie Uherské Hradiště a pracovníci bezpečnostní agentury.

Návštěvníkům tohoto utkání připomínáme, že nosit na stadion jakoukoliv pyrotechniku, je zakázáno!

30. listopadu 2018, por. Bc. Milena Šabatová

vytisknout  e-mailem