Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Alkohol i drogy za volantem

KROMĚŘÍŽSKO: Čtyři řidiči nadýchali, žena řídila pod vlivem omamných a psychotropních látek. 

V pátek a o víkendu řešili dopravní policisté na okrese Kroměříž hned čtyři řidiče jedoucí pod vlivem alkoholu a také ženu, která opakovaně řídila pod vlivem omamných a psychotropních látek.
V pátek večer byla dopravní hlídka přivolána k nehodě osobního motorového vozidla Suzuki, která se stala na silnici mezi obcemi Jankovice - Hlinsko pod Hostýnem. Osmapadesátiletá řidička vlivem požitého alkoholu nezvládla řízení a na rovném úseku komunikace přejela do protisměru, kde se čelně střetla s protijedoucím automobilem Opel Zafira. Při nehodě byli poraněni oba účastníci. Devatenáctiletý řidič v opelu i žena za volantem suzuki utrpěli lehké zranění. Alkoholtester řidičce naměřil 1,22 promile alkoholu v dechu.
Na Silvestra policisté při kontrole narazili na podnapilého šestapadesátiletého řidiče ve vozidle Opel Vectra. Muž jedoucí po ulici Tovačovského v Kroměříži nadýchal 1,76 promile.
Na Nový rok v Kroměříži hlídky přistihly hned dva podnapilce při řízení automobilů. Dvacetiletá žena nadýchala půl promile alkoholu, jednatřicetiletý muž 2,42.
Pod vlivem Amfetaminu řídila vozidlo Škoda Octavia devětadvacetiletá žena. Dopravní policisté ji zastavili ve čtvrtek hodinu před půlnocí v Kroměříži. Hlídka jí odebrala řidičský průkaz a další jízdu zakázala. I přesto žena usedla za volant znovu. Na Silvestra na ni policisté narazili opět v Kroměříži. Test na drogy byl zase pozitivní.
 
2. ledna 2012, por. Mgr. Simona Kyšnerová

vytisknout  e-mailem