Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Hledáme viníka i svědky události.

Tábor – Dálnice D3 - Policisté řeší havárii neznámého vozidla do svodidel. 

Policisté dálničního oddělení Chotoviny žádají média a širokou veřejnost o pomoc a spolupráci při šetření dopravní události, ke které došlo v době od 05:30 hod. do 14:15 hod. dne 31. října 2023 na dálnici D3 na 100,2 km, na sjezdu EXIT 100 Dráchov, směr Jindřichův Hradec v katastru obce Řípec. Dosud neustanovený řidič nezjištěného vozidla jel uvedeným sjezdem z dálnice D3 na silnici číslo I/23 směrem na Jindřichův Hradec, přičemž vjel vpravo mimo vozovku, kde narazil do pravých kovových silničních svodidel. Událost však neřešil, nezastavil a pokračoval v jízdě neznámo kam. Poškozením silničního svodidla v délce 13 metrů způsobil souhrnnou škodu za nejméně 40 tisíc korun.

Vyzýváme tímto řidiče neznámého vozidla, aby se spojil s policisty Dálničního oddělení PČR Chotoviny a podal k události své vysvětlení. Učinit tak může na jejich služebně na exitu 70. km dálnice v katastru obce Chotoviny, telefonních linkách 974 238 710, 974 238 711 či 974 238 712, případně e-mailové adrese krpc.do.chotoviny@pcr.cz.

Stejně tak žádáme každého, kdo byl svědkem uvedené události a mohl by k identifikaci neznámého vozidla či k ustanovení totožnosti jeho řidiče přispět jakoukoliv informací, případně by měl z události kamerový záznam, aby tyto poznatky předal policistům na výše uvedených kontaktech.

Děkujeme.

por. Bc. Lenka Pokorná    ta.pis@pcr.cz

tisková mluvčí a preventistka

20. listopadu 2023

vytisknout  e-mailem