Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Moravskoslezský kraj název

Policie České republiky – KŘP Moravskoslezského kraje

Zpravodajství z Frýdeckomístecka

Frýdek-Místek - Žádost o uveřejnění výzvy do tisku 

Obracím se na Vás o uveřejnění výzvy do tisku ve věci dopravní nehody, která se stala dne 20. září 2018 okolo 18:50 hodin v obci Bystřice, místní část Paseky poblíž autobusové zastávky „Na Kamenném“, silnici číslo III/01143. Oznamovatel této nehody našel uprostřed silnice ležet jízdní kolo, vedle kterého u pravé krajnice silnice ve směru na obec Bystřice ležel cyklista. Tento byl letecky transportován do Fakultní nemocnice v Ostravě. Nyní je mimo ohrožení života.

K popisu zraněného cyklisty bychom uvedli, že tento jel na jízdním kole značky AUTHOR CONTEXT světle modré barvy, černé sedlovky, černých řídítek a představce, černé odpružené vidlice. Jízdní kolo mělo na zadním nosiči velké černé brašny. Cyklista měl na sobě bílou cyklistickou přilbu.

Jak došlo k této dopravní nehodě, není zatím známo, proto žádáme případné svědky, kteří by mohli pomoci objasnit okolnosti této nehody či její průběh, aby se obrátili na kterékoliv oddělení Policie ČR nebo přímo na dopravní inspektorát Třinec územního odboru Frýdek-Místek, tel. 974 742 259, 974 742 587 případně na linku 158.

Za poskytnuté informace předem děkujeme.

por. Bc. Eva Michalíková
oddělení tisku a prevence
územní odbor Frýdek-Místek
2. října 2018

vytisknout  e-mailem