Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Pardubický kraj - název

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

Doprava a Velká pardubická

PARDUBICE – Policisté informují řidiče jedoucí na Velkou pardubickou. 

Hlavní parkoviště pro návštěvníky Velké pardubické se bude nacházet na silnici I/37, a to v úseku mezi kruhovým objezdem u Parama a mimoúrovňovou křižovatkou u obce Dražkovice. Oproti minulému roku bude nájezd na parkoviště ze směru od Chrudimi, a to v době od 8 do 19 hodin v neděli 13. října. Tento úsek nebude pro běžnou dopravu průjezdný. Řidiči, kteří nepojedou na Velkou pardubickou, musí využít objízdné trasy. Další parkovací plochy je možné využít v prostoru vojenského letiště Pardubice a to ve stejné době.

Důrazně apelujeme na návštěvníky, aby sledovali dopravní značení ze všech příjezdových směrů a současně dbali pokynů policistů a pořadatelů. V letošním roce bude v městském obvodě Pardubice V - Dukla dopravním značením zakázáno parkování. Vjezd na Duklu bude povolen pouze dopravní obsluze.

S ohledem na zmíněné omezení v dopravě žádáme návštěvníky Velké pardubické, aby využili k dopravě na závodiště posílené spoje městské hromadné dopravy nebo vlakové spojení na zastávku Pardubice – Závodiště.

11. října 2019
por. Mgr. Dita Holečková
tisková mluvčí krajského ředitelství

vytisknout  e-mailem