Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Pardubický kraj - název

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

Krádeže vloupáním

SEČSKO, HLINSKO, SKUTEČ - garáže a kolny, kiosek a sklepní kóje 

kiosekkiosek
Vloupání do stánku
 
Dne 6. března 2010 se neznámý pachatel vloupal do stánku s občerstvením v Nádražní ulici v Hlinsku. vnikl do prostor kiosku, které prohledal. Zloděj ukradl cca 90 krabiček různých cigaret, dvě láhve alkoholu a finanční hotovost. Celkem byla působena škoda ve výši 20.600 Kč.
 
Vloupání do sklepních kójí
 
Od konce února do současné doby neznámý pachatel vnikl do uzavřené chodby v suterénu domu ve sládkově ulici ve Skutči. V této chodbě se nacházejí sklepní kóje. Do dvou z nich bez použití násilí zloděj vnikl. Z jedné kóje odcizil alkoholické a nealkoholické nápoje, trekkingové boty.
Z druhé si odnesl různé potraviny a zavařené kompoty. Způsobená škoda je vyčíslena na 15.000 Kč.
 
Krádež vloupáním do garáží a kůlen
 
Někdy v době od 14. února 2010 do 5. března 2010 se neznámý pachatel vloupal do kůlny garáží u rekreačních chaty v obci Bojanov. Policisté přijali oznámení v pátek kolem třinácté hodiny. Po příjezdu na místo zjistili, že z jedné dřevěné kůlny, stojící vedle rekreační chaty, odcizil motorovou sekačku a elektrické nůžky. Poškozením zámku a odcizením věcí způsobil majiteli škodu ve výši 22.500 Kč. širším ohledání místa činu objevili ještě další čtyři kůlny či garáže do kterých se někdo vloupal. Policisté budou ostatní poškozené kontaktovat, aby se vyjádřili ke vzniklé škodě a zda bylo něco odcizeno.
 
Následující den dne 6.3.2010 kolem poledne bylo na policii oznámeno další vloupání do garáží a kůlen v obci Seč v Čáslavské zátoce a místní části Bučina. Vykradeno bylo sedm objektů. Pachatel ukradl elektrickou řetězovou pilu, elektrickou vrtačku, pískovou filtraci, elektrické nůžky, příklepovou vrtačku a další věci. Předběžná škoda zatím činí 15.000 Kč. Ostatní poškození budou vyzváni, aby se dostavili na policii do Třemošnice a sdělili jaká jim tímto činem vznikla škoda a upřesnili odcizené věci.
8. března 2010
mprap. Věra Hamáčková
tisková mluvčí
 
Odkazy do noveho okna

garáže a kůlny Bojanov

garáže a kůlny Bojanov 

Detailní náhled

garáže a kůlny Bojanov

garáže a kůlny Bojanov 

Detailní náhled

garáže a kůlny Seč

garáže a kůlny Seč 

Detailní náhled

garáže a kůlny Seč

garáže a kůlny Seč 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem