Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

Dětské zábavné odpoledne "Poklad na Stříbrném jezeře"

- prezentace východočeské policie a složek ISZ 

Dětské zábavné odpoledne "Poklad na Stříbrném jezeře"
 
 
Zástupci východočeské policie prezentovali své profesní dovednosti
na akci pro předškolní děti a jejich rodiče v autocampu Stříbrný rybník v Hradci Králové.
 
 
V sobotu 24. května 2008 se od 13:00 v autocampu Stříbrný rybník v Hradci Králové konalo zábavné odpoledne pro předškolní děti z Hradce Králové  a blízkého okolí.
 
Akce se konala pod záštitou náměstka primátora města Hradce Králové pana Martina Soukupa. Pořadateli akce byla Mateřská škola Kampanova Hradec Králové, Cestovní kancelář B&K Tour a Magistrát města Hradec Králové. Mediálním partnerem se pro tento význačný den stalo Rádio OK.
 
Krom tradičních sportovních, výtvarných, dovednostních a vědomostních soutěží pro naše nejmenší,  měly děti        a jejich dospělý doprovod možnost shlédnout nevšední program. Ten spočíval v prezentaci práce Policie ČR, MěP HK, SDH Malšova Lhota a Červeného kříže.
 
Velký zájem a ohlas diváků sklidila ukázka východočeských policejních psovodů se služebními psy, dále možnost vyzkoušet si výzbroj a výstroj těžkooděnců hlídkové služby a v neposlední řadě možnost "řídit" policejní motorku.
Navíc si děti a jejich rodiče mohli ověřit znalosti z pravidel silničního provozu  a z praktických dovedností jak ohlásit krizovou událost na tísňovou linku 158.  Správné odpovědi policisté odměňovali drobnými prezenty.
Celé odpoledne bylo ukončenou rozdáním pokladu Stříbrného rybníka. Odměnou pro pořádající strany byly beze sporu rozzářené oči nejen malých předškoláků. K příjemné pohodové atmosféře a ke spokojenosti všech účastníků včetně pořadatelů akce pak určitě přispělo i krásné slunečné počasí.
 
 
 
Odkazy do noveho okna

Dětské_ odp2

Dětské_ odp2 

Detailní náhled

Dětské_ odp3

Dětské_ odp3 

Detailní náhled

Dětské_ odp4

Dětské_ odp4 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem