Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

AKTUALIZACE "Speed marathon 2018"

KRAJ - Preventivní akce v dopravě 

Policisté při této akci v našem kraji včera zkontrolovali  celkem 196 vozidel a zjistili 117 přestupků. Celkem 95 řidičů porušilo rychlost, 2 osoby nebyly za jízdy připoutány bezpečnostním pásem a u 2 vozidel byl zjištěn nevyhovující technický stav. Kompletní výsledky za celou Českou republiku naleznete ZDE.

por. Mgr. Lenka Burýšková
Dne 19. 4. 2018 ve 12:40
_____________________________________________________

Královéhradečtí policisté se dne 18. dubna 2018 připojí k celorepublikové dopravně bezpečností akce s názvem „SPEED MARATHON 2018“. Do akce budou zapojeni dopravní policisté, kteří svoji pozornost zaměří zejména na dodržování rychlostních limitů řidičů motorových vozidel po celém území našeho kraje.  Tato celodenní akce, která má preventivní charakter, se uskuteční nejen v České republice, ale i v rámci celé Evropy.

Do akce je zapojena částečně i veřejnost, která měla v této souvislosti možnost navrhovat Policii České republiky místa, která považuje za riziková, a to prostřednictvím webového portálu www.bezpecnecesty.cz/speedmarathon. Hlasování o možných místech pro měření bylo možné v rámci měsíce února (tisková zpráva PPČR zde). Konkrétní kontrolní místa v našem kraji naleznete v přiložené tabulce.

por. Mgr. Lenka Burýšková
Dne 17. 4. 2018 v 11:25

vytisknout  e-mailem