Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Znáte muže na fotografiích? Ozvěte se.

LIBEREC - Pátráme po totožnosti muže, kterého zaznamenala bezpečnostní kamera jednoho z bytových domů v Liberci ve chvíli, kdy neoprávněně vnikl do sklepních prostor. 

V pondělí 21. února krátce po čtvrt na sedm ráno, vstoupil dosud neznámý muž do prostor panelového domu v ulici Libušina v Liberci. Po chvíli váhání nejprve poškodil ochrannou schránku pro uložení nouzového klíče domu a poté ihned zamířil do sklepních prostor. Zde se několikrát neúspěšně pokoušel odemknout dveře do společných prostor. Nakonec se mu to podařilo u dveří do technické místnosti. Za velmi krátkou dobu místnost prohledal a vybavil se částí jejího vybavení. Na odcizených věcech způsobil škodu za více jak pět tisíc korun. I s lupem, který pobral do s sebou neseného batohu, z místa činu okamžitě odešel.sklep 2.png

Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádež, za který pachateli v případě dopadení a odsouzení může hrozit trest odnětí svobody až na dvě léta.

Žádáme veřejnost o spolupráci při pátrání po totožnosti muže ve věku 20-30 let, oblečeného do světle modrých jeansů, černé mikiny s kapucí a s šedivými kapsami na prsou. Štíhlý muž s krátkými hnědými vlasy měl na nohou černé plátěné boty s bílou podešví a bílými tkanicemi. S sebou měl černý batoh s bílými lemy na popruzích.

Znáte-li osobu na fotografiích, ozvěte se policistům prostřednictvím bezplatné linky 158, na tel. čísle 974467100 nebo navštivte služebnu obvodního oddělení Liberec – centrum.

Za spolupráci děkujeme.

17. března 2022
por. Bc. Vojtěch Robovský
Oddělení tisku a prevence
Liberec

Odkazy do noveho okna

vytisknout  e-mailem