Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Značně velké množství odcizených cigaret

LIBEREC - Zlodě vykradl trafiku a další zprávy 


Odcizené cigarety ve velkém
V průběhu noci z neděle na pondělí došlo v Liberci, v ulici Broumovská k vloupání do stánku Trafika. Neznámý pachatel vypáčil dřevěný kryt výdejního okénka, rozbil skleněnou výplň, vytrhl mříže a zevnitř odcizil 1 600 krabiček cigaret různých značek. Nepohrdl ani drobnými mincemi, které nalezl v pokladně stánku. Majitelce stánku vznikla značná škoda a představuje částku 105 000 Kč.


Zapomněl na své dítě
Ze spáchání přečinu Zanedbání povinné výživy je podezřelý 40-letý muž z Liberce. Muž již 5 let řádně neplní vyživovací povinnost vůči svému dítěti, které žije s matkou. Na výživném dluží muž svému dítěti již částku 74 000 Kč. Za své počínání může být muž potrestán odnětím svobody v trvání až tři roky.

Opilý za volantem
V úterý 23.2.2010 v 10,20 hodin kontrolovali dopravní policisté 52-letého muže z Nové Vsi , který v obci Mníšek ulicí Frýdlantská řídil vozidlo Honda Civic. Hlídka provedla u muže kontrolu pomocí přístroje Drager a zjistila, že muž usedl za volant s 2,45 promilemi alkoholu v dechu. Muž navíc nepředložil doklady k vozidlu. Policisté muži zakázali další jízdu a odebrali mu řidičský průkaz.
 

por.Mgr.Ludmila Knopová
tisková mluvčí
 

vytisknout  e-mailem