Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Zloději se specializují na nápojové a potravinové automaty

KLADENSKO – Pomozte je vypátrat. 

Dvěma případy vloupání do nápojových a potravinových automatů se zabývají policisté Obvodního oddělení Kladno – město.

K prvnímu z nich došlo ve čtvrtek 2. ledna 2020 ve večerních hodinách v Oblastní nemocnici Kladno v ulici Vančurova. Tam se zatím nezjištěný pachatel v době od 19:30 do 19:58 hodin vloupal, nebo se pokusil vloupat, do výše zmiňovaných zařízení, které jsou umístěny v 1., 2., 3. a 4. patře budovy A. Škoda na odcizení a poškození zatím nebyla vyčíslena.

Druhý skutek se stal den na to, tj. 3. ledna 2020, v době od 8:30 do 9:30 hodin ve volně přístupném  přízemí budovy v Kladně ve Váňově ulici. Zde neznámý pachatel vypáčil zámek a dvířka nápojového automatu, poté automat otevřel a z kasy odcizil nezjištěný počet drobných mincí. Škoda byla předběžně vyčíslena na 5.000,- Kč.

Oba případy jsou šetřeny jako přečiny krádeže a pachatelům hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí výše uvedeného automatů v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno - město, nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Děkujeme za spolupráci.

nprap. Michaela Nováková
tisková mluvčí
P ČR Kladno
6. ledna 2020

vytisknout  e-mailem