Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Zloděj vánočního cukroví

LITOMĚŘICE – Vylezl si pro něj na balkon  

 

Zloděj vánočního cukroví
Drzost zlodějů je bezbřehá. Jeden povedený pobuda o víkendu ukradl ze dvou balkonů vánoční cukroví. Pro čerstvě napečené cukrovinky vylezl na dva balkony v prvním patře panelového domu ve Štětí. Na jednom balkonu sebral sedm kilogramů a na druhém pět kilogramů cukroví. Z druhého balkonu si kromě sladkých dobrot odnesl i umělý vánoční stromeček a bílé víno. Pečlivým hospodyňkám způsobil v předvánočním shonu s jistotou nepříjemné starosti. Drzý lapka čelí podezření z přečinů krádeže a porušování domovní svobody.
 

V baru přišla o kabelku
V lovosickém baru přišla dívka o svoji kabelku. Ve víru sobotní noci si na ni nedávala pozor a právě této nepozornosti využil zloděj. Sebral ji ze stolu společně se dvěma mobilními telefony, peněženkou, penězi, doklady a dalšími věcmi. Lapka se krádeží obohatil o více než 10 000 Kč.
 

Lapka v nehtovém studiu
V pátek odpoledne navštívil nehtové studio ve Štětí nevítaný host. Odcizil zde jedné zákaznici peněženku s penězi, doklady a platební kartou. Během okamžiku se lapka krádeží peněženky obohatil o několik tisíc korun. Návštěva nehtového studia vyšla mladou ženu pěkně draho. Než se nadála, neznámý poberta byl tentam. Je podezřelý z přečinu krádeže.
 

por. Ing. Alena Romová
Litoměřice 19. 12. 2011
 

vytisknout  e-mailem