Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Zloděj se zaměřil na tabákové výrobky a lihoviny

KLADENSKO – Pomozte při dopadení pachatele. 

Policisté obvodního oddělení Stochov nyní pátrají po pachateli, který se vloupal do prodejny v obci Kačice.

Dosud neznámý pachatel dne 15. ledna 2020 v době 00.24 – 03.00 hodin za užití násilí rozbil skleněné výplně výloh u prodejny v ulici Čelechovická v Kačici. Při násilném vniknutí poškodil výlohu o rozměru 129 x 200 cm, výlohu o rozměru 55 x 120 cm a zasklení vstupních dveří o rozměru 70 x 125 cm. Tímto jednáním při poškození zařízení prodejny vznikla škoda, která byla vyčíslena na částku 30 000,-Kč. Poté co měl pachatel volný pohyb v prostoru prodejny, následně odtud odcizil neupřesněné množství  tabákových výrobků a lihoviny, přesahující hodnotu přes 5 000,-Kč. Svým jednáním pachatel způsobil společnosti škodu ve výši 35 000,-Kč.

Policisté nyní po pachateli pátrají a tento případ prošetřují jako podezření z trestných činů krádeže a poškození cizí věci.

Aby se podařilo pachatele dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události,  kteří v inkriminovaném čase mohli spatřit podezřelou osobu pohybující se poblíž místní prodejny a nebo pachatele poznat na fotografii.  Poznatky, které by vedly k odhalení totožnosti pachatele, který se vloupal do prodejny sdělte na nejbližší policejní služebnu nebo na bezplatnou linku 158.

nprap. Jana Šteinerová
tisková mluvčí
P ČR  Kladno
21. ledna 2020

Dodatek

Na základě policejního šetření byl podezřelý muž z této trestné činnosti vypátrán.

nprap. Jana Šteinerová
tisková mluvčí
P ČR  Kladno
23. ledna 2020

vytisknout  e-mailem