Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Zloděj odcizil téměř 90 pytlů cementu

KOLÍNSKO – Nevšimli jste si někoho podezřelého? 

Policisté se v současné době zabývají případem vloupáním do objektu v Kouřimi, jenž je ve fázi rozsáhlé rekonstrukce. Odtud zloděj či zloději odcizili věci za více než 70 tisíc korun.

Podle dosavadního šetření se neznámý pachatel vloupal v době od 23. dubna do 24. května do objektu v ulici Ptačí ryneček v Kouřimi, kde poškodil vstupní dveře, čímž si sjednal přístup do vnitřních prostor. Z budovy odcizil téměř 90 pytlů cementu, velkou míchačku na beton, 30 železných prutů, trubkové lešení včetně spojovacího materiálu, přes 50 podlážek k lešení, 68 trubek různých rozměrů a 30 prken.

Majiteli byla způsobena škoda okolo 75 tisíc korun.

Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání dvou trestných činů, a to krádeže a poškození cizí věci, za což pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

V této souvislosti se obracíme na občany, kteří si mohli všimnout ve výše uvedené době podezřelé osoby či osob, aby nás v případě jakýchkoliv poznatků kontaktovali buď osobně na jakékoliv policejní služebně nebo na telefonním čísle 974 874 730. Zavolat můžete také na mobil 602 263 468 nebo na linku 158.

por. Bc. Michaela Richterová
tisková mluvčí
P ČR Středočeského kraje
26. května 2022

vytisknout  e-mailem