Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Zloděj mezi skauty

Český Krumlov - V neoploceném areálu Skautské základny Zlatá Koruna, která slouží k celoročnímu rekreačnímu bydlení, řádil mezi nedělí 1. března a pátkem 6. března 2009 zloděj. (Hlasová schránka 974 232 116) 

Nejprve nezjištěným předmětem vylomil celkem sedm vložek zámků dveří, vedoucích do pokoje správce areálu, kuchyně základny, společenské místnosti, do kotelny, na WC, do skladu nářadí i dílny a skladu ložního povlečení. Stejným způsobem se zloděj dostal také do místnosti sloužící jako sklad zahradního nářadí a do levé rekreační chatky.

Do všech těchto místností vnikl a z kuchyně odcizil starší rychlovarnou konvici, ze skladu nářadí z vnitřní kovové mříže odcizil visací zámek a křovinořez.

Celkem pro zatím neznámý zloděj způsobil škodu na odcizených věcech ve výši 6.200 Kč a poškozením dveří a vložek zámků škodu v celkové výši 10.000 Kč.

Policisté a kriminalistický technik ohledali místo činu, zajistili stopy a nyní je případ šetřen jako podezření z trestných činů krádež vloupáním, porušování domovní svobody a poškozování cizí věci.

por. Bc. Michaela Hončíková (pcrckpis@mvcr.cz)

 

 

vytisknout  e-mailem