Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Zloděj kola dopaden

DĚČÍNSKO - Bicykl v hodnotě třicet tisíc korun vzal recidivista; Odcizené lešení; Vykradená chata. 

Zloděj kola dopaden

     Až tříletý trest odnětí svobody hrozí 27letému recidivistovi, který v polovině srpna ukradl v Jiříkově elektro kolo. Majitel si ho na chvíli odstavil před večerkou, čehož v minulosti několikrát odsouzený muž využil a bicykl v hodnotě třicet tisíc korun odcizil. Policisté z obvodního oddělení v Rumburku v průběhu prověřování zjistili totožnost podezřelého, který se u výslechu ke krádeži přiznal, včera mu sdělili podezření z přečinu krádeže.

Odcizené lešení

     Policisté pátrají po neznámém pachateli, který ve Vilémově vnikl na oplocený pozemek, odkud ukradl část lešení. Škoda byla vyčíslena na sedm a půl tisíc korun, ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro přečiny krádeže a porušování domovní svobody.

Vykradená chata

     Z přečinů krádeže, porušování domovní svobody a poškození cizí věci je podezřelý neznámý pachatel, který vykradl rekreační objekt v Jetřichovicích. Odcizil a poškodil různé starožitnosti, celková škoda byla vyčíslena na sto tisíc korun. Policisté po odcizených věcech i pachateli, kterému hrozí až tříletý trest odnětí svobody, intenzivně pátrají.

2. října 2020, por. Bc. Daniel Vítek

tiskový mluvčí

Oddělení tisku a prevence

tel. č. 974 439 207

email: krpulk.kr.pis.tp@pcr.cz

vytisknout  e-mailem