Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

Zima o sobě dala vědět

JIČÍNSKO - Policisté prošetřovali několik dopravních nehod 

V úterý 4. prosince jičínští dopravní policisté prošetřovali dvě nehody, při kterých řidiči pravděpodobně, přes mnohá varování, podcenili současné zhoršené podmínky provozu na silničních komunikacích, na kterých leží sníh, jsou mokré a mnohdy kluzké.

V ranních hodinách jel řidič osobního motorového vozidla Seat Ibiza po silnici ve směru od obce Jičíněves na Slatiny. Při průjezdu pravotočivé zatáčky zřejmě řidič nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu vozovky, kdy s automobilem dostal smyk a vyjel vlevo mimo komunikaci, kde narazil do stromu. Dopravní nehoda se obešla bez zranění. Vliv alkoholu vyloučila na místě provedená dechová zkouška. Hmotná škoda na vozidle dosáhla částky 20 tisíc korun.

Ve večerních hodinách jel řidič vozidla Kia Rio ve směru jízdy od Kopidlna na obec Žlunice. Při průjezdu levotočivé zatáčky v katastru obce Žlunice, za mlhy a mokrého povrchu silnice, z dosud přesně nezjištěných příčin sjel vpravo mimo komunikaci, kde následně narazil do vzrostlého stromu. Při dopravní nehodě utrpěl řidič a jeho spolujezdkyně lehká zranění. Hmotná škoda na vozidle dosáhla částky 180 tisíc korun.

Všechny okolnosti nehody nyní prošetřují dopravní policisté.
por. Bc. Petr Janda
05. 12. 2012 ve 13:55

Odkazy do noveho okna

Jičínsko

4. 12. Jičíněves 

Detailní náhled

Jičínsko

4. 12. Jičíněves 

Detailní náhled

Jičínsko

4. 12. Žlunice 

Detailní náhled

Jičínsko

4. 12. Žlunice 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem