Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Žena před ním vyskočila z okna

SOKOLOVSKO – Je obviněn ze 4 trestných činů. 

Dne 28. 12. po předchozím souhlasu Okresního státního zástupce zadrželi sokolovští kriminalisté 38 letého muže z Březové a obvinili ho ze spáchání přečinů Porušování domovní svobody, Nebezpečné vyhrožování, Nebezpečné pronásledování a Omezování osobní svobody.

Obviněný měl slovně a fyzicky napadat poškozenou 24 letou ženu. Vyhrožoval jí smrtí, fyzickou likvidací jí i její rodiny, kontroloval ji nejméně dvakrát denně v místě jejího bydliště, psal ji SMS zprávy v denní i noční hodině, denně ji telefonoval. Jednání obviněného se postupně stupňovalo.
Dne 27. 12. měl vniknout bez svolení poškozené do jejího bytu, kde jí urážel, ponižoval, vyhrožoval fyzickou likvidací a následně ji zde uzamkl. Muž měl také ženě vyhrožovat, že se před ní pořeže nožem. Žena využila situace a ze strachu o svůj život a zdraví vyskočila ze svého bytu z okna z výšky čtyř metrů bez bot a utekla pro pomoc.

Obviněný muž je v současné době zadržen a byl umístěn v policejní cele, kde čeká na soudní řízení. Za uvedené skutky ho soud může poslat až na dva roky do vězení.

mjr. Mgr. Kateřina Böhmová
29. 12. 2017

vytisknout  e-mailem