Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Zavraždil partnerku, protože chtěla odejít

ZLÍNSKÝ KRAJ: Vrah nezvládl rozchod.  

Policisté oddělení obecné kriminality zlínského krajského ředitelství objasnili další vraždu, která se v těchto dnech stala na Zlínsku. Pětadvacetiletý muž zabil svou o osmnáct let starší přítelkyni.
Majitel jednoho bytu v Otrokovicích oznámil v sobotu ve večerních hodinách Policii ČR, že nemůže sehnat svého nájemníka. Měl důvodné podezření, že se v jeho bytě něco stalo. Podle sousedů z něj několik dní nikdo nevycházel, navíc se po chodbě šířil podivný zápach. Policisté tedy vstoupili do obydlí, kde kromě dvou živořících psů našli tělo mrtvé ženy. Na první pohled bylo jasné, že žena zemřela násilnou smrtí, proto na místo ihned vyjel výjezd krajské kriminálky. Posléze zjistili, že jde o čtyřiačtyřicetiletou ženu, jejíž mladší partner, nájemník bytu, nebyl k sehnání. Kriminalisté ho našli během dvou hodin v jedné hospodě, silně opilého. Odvezli ho do cely k vystřízlivění.
U výslechu se muž přiznal: svou přítelkyni zavraždil, protože ho chtěla opustit. Šlo o několikaletý vztah plný zvratů, rozchodů a návratů. Tentokrát však vypjatou situaci pachatel nezvládl. Ženu bodnul do zad. Ještě v průběhu nedělního odpoledne policisté mladého vraha obvinili a znovu vyslechli. Mimo jiné zjistili, že k hrůznému činu došlo zřejmě už v pondělí.

 

 

6. listopadu 2011, mjr. Ing. Jana Bartíková

vytisknout  e-mailem