Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Zákazy ho nezajímají

DĚČÍNSKO - I přes tři uložené zákazy řízení si sedl za volant; Ze staveniště zmizela toaleta... 

Zákazy ho nezajímají

     Ani tři platné tresty spočívající v zákazu řízení motorových vozidel neodradily 30letého muže od jízdy v autě. Přestože podle rozhodnutí soudu a úřadů nesmí ještě rok sednout za volant, v neděli večer ho v obci Veselé zastavila hlídka policistů z České Kamenice při řízení osobního vozidla. Policisté muži sdělili podezření z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, v případě odsouzení by mohl jít až na dva roky do vězení.

Ze staveniště zmizela toaleta

     O tom, že se krade snad úplně všechno, se přesvědčili policisté z obvodního oddělení v Benešově nad Ploučnicí. Včera přijali oznámení o krádeži plastové mobilní toalety, kterou neznámý pachatel odcizil na staveništi ve Františkově nad Ploučnicí, škoda byla vyčíslena na patnáct tisíc korun. Pachatel si ji zřejmě odnesl i s nevábným obsahem, za zločin krádeže spáchaný v době nouzového stavu mu v případě dopadení hrozí až osm let za mřížemi.

Vloupání do domu

     Z trestných činů krádeže, porušování domovní svobody a krádeže je podezřelý neznámý pachatel, který se ve Starých Křečanech vloupal do domu sloužícího k rekreaci. Odcizil pouze atrapu bezpečnostní kamery, uvnitř ale poškodil toaletu a kabely, celková škoda byla vyčíslena na více jak 11 tisíc korun.

8. prosince 2020, por. Bc. Daniel Vítek

tiskový mluvčí

Oddělení tisku a prevence

tel. č. 974 439 207

email: krpulk.kr.pio@pcr.cz

vytisknout  e-mailem