Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Žádost týkající se zabezpečení pořádku v pěší zóně

Žádost o informace dle zákona č. 106/1999 Sb. 

Krajské ředitelství policie Karlovarské kraje obdrželo dne 20. srpna 2018 přes e-mailovou adresu obvodního oddělení policie Cheb – město žádost o poskytnutí informací dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, kde se žadatelka dotazujete, zda se aktuálně připravuje nějaké opatření k zabezpečení pořádku na pěší zóně v Chebu s ohledem na stále častější stížnosti obyvatel na nepořádek v nočních hodinách. Pokud ano, v jaké je fázi.

Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje sdělilo, že se situací na pěší zóně v Chebu je obeznámeno a celou věc řeší. Do prostoru pěší zóny v Chebu je i nadále směřován výkon služby a dále jsou připravována bezpečnostní opatření. S ohledem na efektivní provedení těchto bezpečnostních opatření, nelze s předstihem sdělovat bližší informace.

Vzhledem k tomu, že nebyly dodrženy náležitosti dle § 14 odst. 3 dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, nejedná se v tomto případě o poskytnutí informací dle tohoto zákona. I přesto byly výše uvedené informace poskytnuty v rámci zachování dobrých vztahů.

Zpracovala: nprap. Kateřina Krejčí

vytisknout  e-mailem