Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Žádost o spolupráci

Prachatice – Dopravní policisté žádají svědky dopravních nehod o informace. 

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo v době od 14:30 hodin dne 6.10.2018 do 11:00 hodin dne 9.10.2018, na parkovišti v ulici Mírová ve Vimperku. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič dosud nezjištěného vozidla, který se nechoval ohleduplně a ukázněně a neřídil se pravidly silničního provozu, následkem čehož narazil do zde zaparkovaného osobního vozidla VW Tiguan. Dosud neustanovený řidič na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě došlo k hmotné škodě na vozidle VW ve výši zhruba 30 000 korun.

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo dne 9.10.2018 v 07:15 hodin, na místní komunikaci před domem v ulici Pražská ve Vimperku. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič dosud nezjištěného vozidla, který se nechoval ohleduplně a ukázněně a neřídil se pravidly silničního provozu, následkem čehož narazil do zde zaparkovaného osobního vozidla VW Caddy. Dosud neustanovený řidič na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě došlo k hmotné škodě na vozidle VW Caddy ve výši zhruba 30 000 korun.

Dopravní policisté žádají případné svědky těchto dopravních nehod o informace. Veškeré informace k dopravním nehodám, prosím, oznamte na linku Policie České republiky 158 nebo přímo dopravním policistům na telefonní číslo 974 236 254. Děkujeme.

por. Bc. Martina Joklová, pt.pis@pcr.cz

10. října 2018

vytisknout  e-mailem