Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Žádost o spolupráci

Prachatice – Dopravní policisté žádají svědky dopravních nehod o informace. 

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo dne 27.10.2021 v době od 14:45 do 20:00 hodin, na místní komunikaci před domem v ulici SNP v Prachaticích. Ze zavinění  dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud neustanovený řidič, přesně nezjištěného vozidla, který se nechoval ohleduplně a ukázněně, následkem čehož narazil do zde zaparkovaného osobního vozidla Chevrolet Cruze. Řidič na místě nehody nezastavil a dopravní nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě vznikla předběžným odhadem hmotná škoda na osobním vozidle Chevrolet ve výši 20 000 korun.

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo v době od 14:00 hod. dne 30.10.2021 do 10:30 hodin dne 31.10.2021, na parkovišti v ulici Národní v Prachaticích. Ze zavinění  dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud neustanovený řidič, který se v místě nechoval ohleduplně a ukázněně, aby svým jednáním neohrožoval život, zdraví nebo majetek jiných osob ani svůj vlastní, následkem čehož narazil do zde zaparkovaného osobního vozidla Škoda Rapid. Řidič na místě nehody nezastavil a dopravní nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě vznikla předběžným odhadem hmotná škoda na vozidle Škoda Rapid ve výši 10 000 korun.

Dopravní policisté žádají případné svědky těchto dopravních nehod o informace. Veškeré informace k dopravním nehodám můžete dopravním policistům sdělit buď osobně na služebně v ulici Pivovarská 4 v Prachaticích, nebo telefonicky na čísle 974 236 254 nebo prostřednictvím tísňové linky 158. Děkujeme.

por. Bc. Martina Joklová, pt.pis@pcr.cz

5. listopadu 2021

vytisknout  e-mailem