Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Žádost o spolupráci

Prachatice – Dopravní policisté žádají svědky dopravních nehod o informace. 

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo v době od 13:00 hodin dne 18.1.2023 do 07:30 hodin dne 20.1.2023, na parkovišti v ulici Mírová v Prachaticích. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud neznámý řidič dosud nezjištěného vozidla, který se nechoval ohleduplně a ukázněně, aby svým jednáním neohrozil život, zdraví nebo majetek jiných osob ani svůj vlastní, následkem čehož narazilo do zde zaparkovaného osobního vozidla Škoda. Následně z místa dopravní nehody odjel a nehodu neoznámil. Hmotná škoda na vozidle Škoda je předběžně vyčíslena na 20 000 korun.

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo v době od 07:05 do 07:20 hodin dne 26.1.2023, na parkovišti před OD Penny v ulici Nádražní ve Vimperku. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud neznámý řidič dosud nezjištěného vozidla, který narazil do levé zadní části zde zaparkovaného osobního vozidla Toyota. Následně z místa dopravní nehody odjel a nehodu neoznámil. Hmotná škoda na vozidle Toyota je předběžně vyčíslena na 10 000 korun.

Dopravní policisté žádají případné svědky těchto dopravních nehod o informace. Veškeré informace k dopravním nehodám můžete dopravním policistům sdělit buď osobně na služebně v ulici Pivovarská 4 v Prachaticích, nebo telefonicky na čísle 974 236 254 nebo prostřednictvím tísňové linky 158. Děkujeme.

por. Bc. Martina Joklová, pt.pis@pcr.cz

27. ledna 2023

vytisknout  e-mailem