Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Žádost o spolupráci

Prachatice – Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravním nehodám. 

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo v době od 20:00 hodin dne 13. 5. 2019 do 04:50 hodin dne 14. 5. 2019, na místní komunikaci u domu v obci Lenora, ve směru jízdy od obecního úřadu. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud neustanovený řidič dosud nezjištěného vozidla, který se v místě dopravní nehody nechoval ohleduplně a ukázněně, neřídil se pravidly silničního provozu, následkem čehož narazil do zde zaparkovaného osobního vozidla Alfa Romeo. Podezřelý řidič na místě nezastavil a dopravní nehodu neoznámil. Hmotná škoda na vozidle Alfa Romeo je předběžným odhadem 50 000 korun.

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo dne16. 5. 2019 v 09:40 hodin, na silnici III. třídy číslo 12258, mimo uzavřenou část katastru obce Lhenice, v úseku Horní Chrášťany – Vodice. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud neustanovený řidič dosud nezjištěného vozidla, který se v místě dopravní nehody nechoval ohleduplně a ukázněně, následkem čehož při projíždění kolem stojícího autobusu Mercedes Benz u pravé krajnice narazil do jeho levé části. Podezřelý řidič na místě nezastavil a dopravní nehodu neoznámil. Hmotná škoda na autobusu Mercedes je předběžným odhadem 1 000 korun.

Dopravní policisté žádají případné svědky těchto dopravních nehod, aby je kontaktovali na služebně v ulici Pivovarská 4 v Prachaticích, telefonní číslo 974 236 254 nebo prostřednictvím tísňové linky 158. Děkujeme.

por. Bc. Martina Joklová, pt.pis@pcr.cz

27. května 2019

vytisknout  e-mailem