Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Žádost o spolupráci

Prachatice – Dopravní policisté žádají svědky dopravních nehod o informace. 

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo dne 20. prosince 2017 v 06:30 hodin, na silnici I. třídy číslo 20, ve směru jízdy České Budějovice – Vodňany, v úseku Nová hospoda, v katastru obce Libějovice. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič nezjištěného vozidla, který nejel při pravém okraji vozovky, následkem čehož se střetl levou zadní částí nákladního návěsu s levou boční částí osobního vozidla Škoda Superb. Dosud neustanovený řidič nákladního vozidla na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě došlo k hmotné škodě na osobním vozidle Škoda Superb ve výši zhruba 80 000 korun.

Dále policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo v době od 19:00 hodin dne 7. ledna 2018 do 07:30 hodin dne 8. ledna 2018, v ulici Mírová ve Vimperku, na parkovišti poblíž pekárny. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič nezjištěného vozidla, který se v místě nehody nechoval ohleduplně a ukázněně, následkem čehož narazil do levé přední části zde zaparkovaného osobního vozidla Kia Ceed. Řidič na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě došlo k hmotné škodě na vozidle Kia Ceed ve výši zhruba 1 000 korun.

Dopravní policisté žádají svědky těchto dopravních nehod o informace. Veškeré informace k dopravním nehodám, prosím, oznamte na linku Policie České republiky 158 nebo přímo dopravním policistům na telefonní číslo 974 236 254. Děkujeme.

por. Bc. Martina Joklová, pt.pis@pcr.cz

10. ledna 2018  

vytisknout  e-mailem