Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Žádost o spolupráci

Prachatice – Dopravní policisté žádají svědky dopravních nehod o informace. 

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo v době od 22:30 hodin dne 9.10.2021 do 08:30 hodin dne 10.10.2021, na místní komunikaci, před prodejnou potravin v obci Bohumilice. Ze zavinění  dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud neustanovený řidič, přesně nezjištěného vozidla, který se v místě nehody nechoval ohleduplně a ukázněně, aby svým jednáním neohrozil život, zdraví nebo majetek jiných osob ani svůj vlastní, následkem čehož narazil do pevné překážky, poštovní schránky. Řidič na místě nehody nezastavil a dopravní nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě vznikla předběžným odhadem hmotná škoda na poštovní schránce ve výši 1 000 korun.

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo dne 9.10.2021 v 18:40 hodin, na silnici II. třídy číslo 143, v úseku obcí Leptáč – Chroboly. Ze zavinění  dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud neustanovený řidič, přesně nezjištěného vozidla, který v uvedeném úseku nejel při pravém okraji vozovky, přejel do protisměru, kde se bočně střetl s protijedoucím osobním vozidlem Renault. Řidič na místě nehody nezastavil a dopravní nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě vznikla předběžným odhadem hmotná škoda na osobním vozidle Renault ve výši 20 000 korun.

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo dne 10.10.2021 ve 12:35 hodin, na místní komunikaci u domu, v katastru obce Lhenice, část Třebanice. Ze zavinění  dopravní nehody je důvodně podezřelý, díky nepřiměřené rychlosti, jak řidič osobního vozidla Peugeot 406, tak dosud neustanovený řidič, přesně nezjištěného vozidla. Řidič vozidla Peugeot strhnul řízení, aby zabránil střetu s dosud nezjištěným protijedoucím vozidlem, následkem čehož vyjel mimo komunikaci na travnatou plochu u domu, kde narazil do vyskládaných kamenů. Řidič z nezjištěného vozidla na místě nehody nezastavil a dopravní nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě vznikla předběžným odhadem hmotná škoda na travnaté ploše u domu ve výši 5 000 korun.

Dopravní policisté žádají případné svědky těchto dopravních nehod o informace. Veškeré informace k dopravním nehodám můžete dopravním policistům sdělit buď osobně na služebně v ulici Pivovarská 4 v Prachaticích, nebo telefonicky na čísle 974 236 254 nebo prostřednictvím tísňové linky 158. Děkujeme.

por. Bc. Martina Joklová, pt.pis@pcr.cz

14. října 2021

vytisknout  e-mailem