Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Žádost o spolupráci

Prachatice – Dopravní policisté žádají svědky dopravních nehod o informace. 

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo dne 21.10.2021 v 18:03 hodin, na silnici II. třídy číslo 141, v katastru obce Volary, ve směru jízdy Volary – Blažejovice. Ze zavinění  dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud neustanovený řidič, přesně nezjištěného nákladního  vozidla, který nejel dostatečně při pravém okraji vozovky, následkem čehož se střetl se zpětným zrcátkem protijedoucí nákladní soupravy Volvo. Řidič na místě nehody nezastavil a dopravní nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě vznikla předběžným odhadem hmotná škoda na nákladním vozidle Volvo ve výši 5 000 korun.

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo dne 25.10.2021 v době od 10:15 do 12:15 hodin, na parkovišti u obchodního domu Kaufland v Prachaticích. Ze zavinění  dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud neustanovený řidič, který se v místě nechoval ohleduplně a ukázněně, následkem čehož narazil do zde zaparkovaného osobního vozidla Chevrolet Cruze. Řidič na místě nehody nezastavil a dopravní nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě vznikla předběžným odhadem hmotná škoda na vozidle Chevrolet ve výši 5 000 korun.

Dopravní policisté žádají případné svědky těchto dopravních nehod o informace. Veškeré informace k dopravním nehodám můžete dopravním policistům sdělit buď osobně na služebně v ulici Pivovarská 4 v Prachaticích, nebo telefonicky na čísle 974 236 254 nebo prostřednictvím tísňové linky 158. Děkujeme.

por. Bc. Martina Joklová, pt.pis@pcr.cz

27. října 2021

vytisknout  e-mailem