Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Žádost o spolupráci

Prachatice – Dopravní policisté žádají svědky dopravních nehod o informace. 

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo v době od 07:00 hodin dne 1. ledna 2018 do 15:20 hodin dne 9. ledna 2018, na místní komunikaci v ul. Skalka v Prachaticích. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič nezjištěného vozidla, který se neřídil pravidly silničního provozu, následkem čehož s vozidlem vyjel mimo komunikaci, kde narazil do oplocení zahrady. Dosud neustanovený řidič na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě došlo k hmotné škodě na oplocení ve výši zhruba 10 000 korun.

Dále policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo dne 9. ledna 2018 v 16:15 hodin v ul. náměstí Svobody ve Vimperku.  Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič nezjištěného vozidla, který se v místě nehody nechoval ohleduplně a ukázněně, následkem čehož narazil do zde zaparkovaného osobního vozidla Kia. Řidič na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě došlo k hmotné škodě na vozidle Kia, která činí zhruba 30 000 korun.

Dopravní policisté žádají svědky těchto dopravních nehod o informace. Veškeré informace k dopravním nehodám, prosím, oznamte na linku Policie České republiky 158 nebo přímo dopravním policistům na telefonní číslo 974 236 254. Děkujeme.

por. Bc. Martina Joklová, pt.pis@pcr.cz

12. ledna 2018  

vytisknout  e-mailem