Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

Žádost o spolupráci

TRUTNOVSKO - Hledáme svědky dopravní nehody  

Radeč 1Radeč 1
Policie České republiky v Trutnově žádá touto cestou širokou veřejnost o spolupráci při šetření dopravní nehody, ke které došlo v pondělí 9. 7. 2012 dvacet minut po sedmé hodině ranní v obci Radeč. 
Dle dosud provedeného šetření trutnovských dopravních policistů došlo na jedné z místních křižovatek ke střetu cyklisty s dosud neustanoveným osobním motorovým vozidlem. Uvedené vozidlo nemělo dát cyklistovi přednost a svou levou přední částí do něj mělo narazit. Při uvedené srážce mělo dojít k lehkému zranění cyklisty.
Policie České republiky v Trutnově pátrá po řidiči motorového vozidla značky Škoda Superb, světle hnědé barvy, které měl řídit muž ve věku kolem 40 let. Uvedený automobil by měl být poškozen v přední části a je možné i poškození čelního skla.
Z důvodu zjištění totožnosti řidiče dosud neustanoveného shora popisovaného motorového vozidla a zadokumentování přesného nehodového děje, žádá Policie České republiky každého, kdo by mohl k uvedené srážce uvést jakoukoli informaci, nechť prosím kontaktuje Dopravní inspektorát v Trutnově nebo přímo linku 158. Děkujeme za spolupráci.
nprap. Udo Ertner
23. 7. 2012

 

Odkazy do noveho okna

Radeč 1

Radeč 1 

Detailní náhled

Radeč 2

Radeč 2 

Detailní náhled

Radeč 3

Radeč 3 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem