Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Žádáme veřejnost o spolupráci

LIBEREC – Pátráme po totožnosti dvou důležitých svědků. Znáte je? Ozvěte se nám. 

17. dubna 2023, krátce po 11. hodině, došlo ze strany dosud neznámého muže k prodeji napodobeniny mobilního telefonu.
V prodejně v blízkosti centra Liberce nabídl dosud neustanovený muž obsluze prodejny k odprodeji mobilní telefon i s doklady o jeho předchozím pořízení. Až při kontrole a následném naskladnění však pracovníci prodejny zjistili, že se jedná o zdařilou kopii telefonu. Muž si tak podvodným způsobem přišel na 20tisíc korun, které mu byly vyplaceny.

Liberečtí policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu podvodu, za který pachateli v případě odsouzení může hrozit trest odnětí svobody až na dvě léta.

V souvislosti s tímto případem žádáme veřejnost o spolupráci při pátrání po totožnosti dvou důležitých svědků, které zaznamenala bezpečností kamera prodejny bezprostředně po události. Oba muži by nám mohli výraznou měrou dopomoci k objasnění případu.
Informace o jejich totožnosti, případně o jejich současném výskytu, nám prosím předávejte prostřednictvím bezplatné linky 158, na tel. čísle 974 467 121 nebo je sdělte policistům na kterékoli služebně obvodních oddělení Policie ČR.

Děkujeme za spolupráci.

8. července 2024
por. Bc. Vojtěch Robovský
Oddělení tisku a prevence
KŘP Libereckého kraje

Odkazy do noveho okna

vytisknout  e-mailem