Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Za výtržnictví byl umístěn do policejní cely

KLADENSKO – Podezřelý muž svým jednáním ublížil i na zdraví jednomu ze tří poškozených. 

Policisté obvodního oddělení Stochov nyní prošetřují případ fyzického útoku na veřejném prostranství, při kterém byl jeden útočník zadržen a nadále probíhá šetření k tomuto případu.

Dne 9. ledna 2019 v době mezi 19.50 až 20.40 hodin došlo v obci Stochov v ulicích Sokolovská, Hornická a J. A. Komenského  k fyzickému napadení tří osob. Agresor nejprve v Sokolovské ulici zaútočil na devětačtyřicetiletého muže a poté přešel do ulice Hornická, kde opět fyzickým útokem bez uvedení důvodů napadl třicetiletou ženu a pětapadesátiletého muže. Ve fyzickém u tohoto muže pokračoval ještě do ulice J. A. Komenského, a to před dalšími přítomnými osobami na místě veřejném ve Stochově.

Svým násilným útokem způsobil pětapadesátiletému muži mnohočetnou  zlomeninu dolní končetiny, které si vyžádá dosud nezjištěnou délku léčení. U ostatních napadených osob nedošlo k zranění.

Policisté obvodního oddělení  Stochov podezřelého dvacetiletého muže zadrželi a po zpacifikování byl eskortován do policejní cely.

Za své protiprávní jednání je v současné době muž podezřelý z trestných činů výtržnictví a ublížení na zdraví. Případ je nadále v šetření a na základě dalších poznatků nelze vyloučit, že z tohoto skutku bude podezřelá další osoba.

Policie vyzývá občany, kteří se v inkriminovanou dobu nacházeli v těchto ulicích a mohli by svým svědectvím dopomoci při objasnění případu, aby své poznatky poskytli na místní policejní služebnu obvodního oddělení Stochov.

nprap. Jana Šteinerová

tisková mluvčí

P ČR  Kladno

11. ledna 2019

vytisknout  e-mailem