Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Za své protiprávní jednání skončil v policejní cele

KLADENSKO - Neoprávněné užívání vozidla se mu nevyplatilo 

Na linku 158 bylo dne 2. července 2020 v podvečerních hodinách oznámeno jednasedmdesátiletým mužem odcizení klíčů od osobního vozidla z jeho bytu a jeho neoprávněné užívání.

Na základě tohoto oznámení provedla policejní hlídka pátrání po hledaném vozidle. V průběhu třiceti minut se podařilo policistům obvodního oddělení Kladno osobní vozidlo tovární značky Fiat Punto vypátrat i s podezřelým mužem. Policejní hlídka podezřelého muže i s odcizeným vozidlem vypátrala v ulici Brjanská v Kladně. Následným policejním šetřením bylo zjištěno, že podezřelým je čtyřiačtyřicetiletý muž z Kladna, který byl značně pod vlivem návykových látek a alkoholu. Dechová zkouška byla s pozitivním výsledkem 0.98 promile alkoholu v dechu a test na drogy byl taktéž pozitivní. Na místo vypátrání byli vysláni i policisté oddělení hlídkové služby, kteří provedli zadržení osoby a převoz na policejní služebnu obvodního oddělení Kladno. Dále byl podezřelý muž po provedení prvotních úkonů eskortován do policejní cely.

Policisté obvodního oddělení Kladno nyní tento případ prošetřují jako podezření z trestného činu neoprávněné užívání vozidla.

nprap. Jana Šteinerová
tisková mluvčí
P ČR  Kladno
3. července 2020

vytisknout  e-mailem