Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Za hru zaplatil ztrátou hodinek

KLADENSKO – Pachatel okamžitě využil nepozornosti majitele hodinek. 

Policisté obvodního oddělení Kladno prošetřují případ odcizených hodinek, který byl oznámen dne 21. prosince 2019 na policejní služebnu.

Dvacetiletý poškozený muž si při návštěvě jednoho kladenského baru v Poděbradově ulici dne 21. prosince 2019 kolem jedné hodiny šel zahrát stolní fotbálek. Před touto hrou si sundal své hodinky značky Tag Heuer Carrera v hodnotě 60 000,-Kč a odložil si je nedaleko tohoto stolního zařízení na trám. Během pěti minut si povšiml, že došlo k odcizení hodinek, neboť se již na odloženém místě nenacházely.

Policisté případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže a po pachateli pátrají.

Policie upozorňuje opět občany, aby dbali zvýšené opatrnosti na své věci a nikdy je neponechávali bez dozoru, ať už se jedná  o peněženky, mobilní telefony, doklady, fotoaparáty, notebooky, hodinky, videokamery, tablety, kabelky, batohy a další majetek. Pachatel umí využít i malou chvilku vaší nepozornosti, aby se zmocnil lupu ve svůj prospěch, za účelem obohatit se. Pouze obezřetností a zabezpečením svého majetku můžete předejít majetkové trestné činnosti, které se dopouští pachatelé v ulicích měst, v restauračních, ale i zdravotních zařízeních nebo v dopravě.

Policie vyzývá občany, kteří zaznamenali osobu, která by přímo jim nebo někomu v blízkém okolí nabízela hodinky této značky Tag Heuer Carrera, aby poskytli k osobě prodávající toto vybrané zboží informace na nejbližší policejní služebnu nebo na bezplatnou linku 158.

nprap. Jana Šteinerová
tisková mluvčí
P ČR  Kladno
13. ledna 2020

Odkazy do noveho okna

Hodinky značky Tag Heuerf Carrera.

Hodinky značky Tag Heuerf Carrera. 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem