Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Z vozidla odcizil nejen finanční hotovost

MLADOBOLESLAVSKO – Policisté nyní po zloději pátrají. 

O tom, že auto není trezor, se přesvědčil i 62letý muž z Benátek nad Jizerou, který zhruba na hodinu opustil své vozidlo, a když k němu vrátil, zjistil, že se mu do něj někdo vloupal. Bohužel v něm měl nejen vyšší finanční hotovost, ale i dražší elektroniku.

Policisté z Benátek nad Jizerou tak aktuálně tento případ vloupání do osobního vozidla Ford Galaxy a krádeže věcí z něj šetří. K celé události došlo v sobotu 2. dubna 2022 v ulici Ořechová (u č.p. 619), v době od 13:30 do 15:00 hodin.

Muž si ve vozidle nechal jak finanční hotovost, ale například i tablet, powebanky a dokumenty. Celkově byla muži způsobena škoda ve výši 60 tisíc korun, a to jak na poškození vozidla, tak i na odcizených věcech.

Policisté nyní po pachateli krádeže pátrají. Neviděli jste v sobotu 2. dubna 2022 v době od 13:30 do 15:00 hodin podezřelou osobu, která by se v ulici Ořechová kolem osobního vozidla Ford Galaxy modré barvy pohybovala?
Pokud ano a máte jakékoliv poznatky či informace, které by mohly policistům pomoci, ozvěte se prosím na linku 158 nebo přímo policistům OOP Benátky nad Jizerou na tel. číslo 974 877 720.

por. Ing. Bc. Barbora Schneeweissová
tisková mluvčí
5. dubna 2022

vytisknout  e-mailem