Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Z koupaliště musel pěšky

Prachatice – Vlachovo Březí – Poškozenému pachatel odcizil batoh s cennostmi, včetně klíčků od vozu. (Hlasová schránka 974 236 116) 

Prachatičtí policisté zahájili úkony trestního řízení ve věci přečinů krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Dosud neznámý pachatel využil, ve středu odpoledne na koupališti v obci Vlachovo Březí, nepozornosti jednoho muže, který si  odložil osobní tašku, šedé barvy, na trávník. Během čtvrt hodiny o ni však přišel, a to i se všemi cennostmi. Poškozený měl v tašce mobilní telefon značky Acer Z520, černé barvy, v černém polokoženém pouzdře, pánskou koženou peněženku, občanský i řidičský průkaz, platební kartu, finanční hotovost i svazek klíčů od vozidla Škoda Octavia. Pachatel poškozenému krádeží způsobil škodu za více jak 8 000 korun.

Další prověřování provádí prachatičtí policisté, kteří po pachateli pátrají. Zároveň žádají případné svědky události, aby je kontaktovali osobně na služebně v ulici Pivovarská 4 v Prachaticích nebo na telefonu 974 236 700, případně na tísňové lince 158. Děkujeme.       

por. Bc. Martina Joklová, pt.pis@pcr.cz

10. srpna 2018  

vytisknout  e-mailem