Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Z domu odcizil šperky

BEROUNSKO – Nevšimli jste si podezřelé osoby? 

Berounští policisté se zabývají případem vloupání do domu, z něhož dosud neznámý pachatel odcizil šperky v hodnotě okolo 60 tisíc korun.

Podle dosavadního šetření se zatím nezjištěný pachatel vloupal do rodinného domu v obci Mezouň v době od odpoledních tří hodin 17. října do ranní deváté hodiny 20. října. Do objektu se dostal nezajištěným oknem, kde prohledal vnitřní prostory a následně poté odcizil různé zlaté a stříbrné šperky.

Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů krádeže a porušování domovní svobody, za což hrozí pachateli v případě dopadení a odsouzení trest odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

Aby se podařilo pachatele vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí výše uvedené nemovitosti v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na obvodní oddělení Beroun, nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 872 700. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

por. Bc. Michaela Richterová
tisková mluvčí
P ČR Středočeského kraje
21. října 2021

vytisknout  e-mailem