Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

AKTUALIZACE: Z dodávky přepravní firmy odcizil pachatel peněženku s 60 tisíci korunami

BENEŠOVSKO - Poznáte muže na fotografii? 

AKTUALIZACE
Policisté nyní pátrají i po důležité svědkyni celé události. Podle oznamovatele by svědkem měla být žena ve věku zhruba 40 let, která má světlé blond vlasy a tou dobou poblíž místa krádeže venčila dva malé psy, pravděpodobně rasy jorkšírský teriér. 

Prosíme tedy tuto svědkyni, aby se ozvala policistům Obvodního oddělení Benešov na tel. čísle 974 871 750 nebo přímo osobně na oddělení.
Děkujeme za pomoc.

por. Ing. Bc. Barbora Schneeweissová
tisková mluvčí
26. října 2021

----------------------------------------------------------------------

Benešovští policisté pátrají od středy 13. října 2021 po pachateli krádeže peněženky s finanční hotovostí ve výši 54 tisíc korun.

Zatím neznámý pachatel se v ten samý den v době od 11:15 hod do 11:28 dostal do uzamčené kabiny dodávky přepravní společnosti zásilek, která byla v té době zaparkovaná v ulici Hráského 774 v Benešově.

Neznámý pachatel pak z kabiny odcizil peněženku s finanční hotovostí ve výši 54 tisíc korun. Kurýr si při návratu do dodávky všiml muže, který se u vozidla pohybuje, když se za ním vydal, aby ho zastavil, tak ten na volání nereagoval a následně nasedl do stříbrného vozidla Mazda 6 s polskou poznávací značkou PO1JT62  jako spolujezdec a odjel neznámo kam.

Policisté na místě celé události získali kamerové záznamy, na kterých je zachycen podezřelý muž i osobní vozidlo Mazda 6.

K popisu podezřelého lze uvést, že je asi 175 cm vysoký ve věku kolem 40 let, muž je snědší pleti, má krátce střižené tmavé vlasy a vousy a oblečen byl do černých kalhot a černé bundy. 

Poznáváte muže na fotografii? V případě jakýchkoliv informací o celé události nebo o totožnosti muže kontaktujte prosím policisty na linku 158 nebo přímo benešovské policisty na tel. čísle 974 871 750.

por. Ing. Bc. Barbora Schneeweissová
tisková mluvčí
17. října 2021

Odkazy do noveho okna

1 podezřelé vozidlo

1 podezřelé vozidlo 

Detailní náhled

2 podezřelý muž

2 podezřelý muž 

Detailní náhled

3 podezřelý muž2

3 podezřelý muž2 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem